106-M3-P10-1.5A /断路器 Thermal circuit breaker, integral type, single pole
106-M3-P10-1.5A的规格信息
106-M3-P10-1.5A的图片
类型:Thermal Overcurrent
电流额定值:1.5 A
电压额定值 AC:240 VAC
电压额定值 DC:48 VDC
极数:1 Pole
照明:Not Illuminated
高度:11 mm
长度:27.6 mm
端接类型:Blade
电压额定值:48 VDC, 240 VAC
宽度:19 mm