MGDSK25HE /DC DC CONVERTER
MGDSK25HE的规格信息
MGDSK25HE的图片
图像仅供参考,请参阅规格书
SeriesMGDK25 (25W)
Number of Outputs1
Voltage - Input (Min)9V
Voltage - Input (Max)36V
Voltage - Output 112V
Voltage - Output 4-
Current - Output (Max)2.1A
Power (Watts)25W
Voltage - Isolation1.5kV
ApplicationsITE (Commercial)
FeaturesRemote On/Off
Operating Temperature-40°C ~ 95°C
Efficiency87%
Mounting TypeThrough Hole
Package / Case8-DIP Module
Size / Dimension2.00"" L x 2.00"" W x 0.50"" H (50.8mm x 50.8mm x 12.7mm)