MGDSK10HE /DC DC CONVERTER
MGDSK10HE的规格信息
MGDSK10HE的图片
图像仅供参考,请参阅规格书
SeriesMGDK10 (10W)
Number of Outputs1
Voltage - Input (Min)9V
Voltage - Input (Max)36V
Voltage - Output 112V
Voltage - Output 4-
Current - Output (Max)800mA
Power (Watts)10W
Voltage - Isolation1.5kV
ApplicationsITE (Commercial)
FeaturesRemote On/Off
Operating Temperature-40°C ~ 95°C
Efficiency80%
Mounting TypeThrough Hole
Package / Case8-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension1.58"" L x 1.03"" W x 0.33"" H (40.3mm x 26.3mm x 8.5mm)