106MPH100K /MPH Series 100 V 10 uF ±10 % Axial Metallized Polypropylene Film Capacitor
106MPH100K的规格信息
暂无图片
图像仅供参考,请参阅规格书
容值10uF
偏差±10%
电压100V
高度39.5mm
直径Φ22.8mm