MGDTK10ICE /DC DC CONVERTER
MGDTK10ICE的规格信息
MGDTK10ICE的图片
图像仅供参考,请参阅规格书
SeriesMGDK10 (10W)
PackageBulk
TypeIsolated Module
Number of Outputs3
Voltage - Input (Min)18V
Voltage - Input (Max)36V
Voltage - Output 15V
Voltage - Output 212V
Voltage - Output 3-12V
Voltage - Output 4-
Current - Output (Max)1A, 200mA, 200mA
Power (Watts)10W
Voltage - Isolation1.5kV
ApplicationsITE (Commercial)
FeaturesRemote On/Off
Operating Temperature-40°C ~ 95°C
Efficiency80%
Mounting TypeThrough Hole
Package / Case8-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension1.57"" L x 1.02"" W x 0.32"" H (40.0mm x 26.0mm x 8.2mm)